نشریات و مجلات چاپی

نشریه امان فعالیت خود را از سال ... آغاز کرده است. هم‌اکنون 347 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

شماره پنجاه و چهارم نشریه امان منتشر شد

به گزارش پورتال جامع مهدویت، شماره پنجاه و چهارم از دوماهنامه «امان» با مطالب متنوع ویژه آذر و دی 1394 و در 60 صفحه، توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) منتشر شد. در ادامه فهرست و محتوای مطالب نشریه قابل دریافت می‌باشد.
به گزارش پورتال جامع مهدویت، شماره پنجاه و چهارم از دوماهنامه «امان» با مطالب متنوع ویژه آذر و دی 1394 و در 60صفحه، توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) منتشر شد. فهرست پرونده‌ها و مطالب این شماره به شرح زیر است:

پرونده اول: باران همدلی


اصل مطلب همان است که مقام معظم رهبری همیشه فرموده‌اند. هر قلم و زبانی که در راستای تفرقه قدم بردارد، خائن است. چه اهل سنت باشد و شیعه، فرقی ندارد. اصل بر وحدت است، اصل در دنیایی که دشمنان اسلام قصد ضربه زدن به مسلمانان و کعبه و قرآن را دارند، وحدت است. اصل بر اتحاد و تمسک به قرآن و راه مستقیم است. تولد رسول مهربانی‌ها، بهترین سرآغاز و بهانه برای وحدت است. پرونده وحدت در این شماره، با این هدف آغاز شده است. این پرونده را با سیره شهدا و علما آغاز خواهیم کرد و آن را به دانستنی‌های مهم وحدت و همبستگی از زبان یزرگان خواهیم رساند.

روشنگر راه
منتظران و رمزهای همبستگی
علمداران همدلی

پرونده دوم: زندگی به رنگ محبت و بیعت


سبک زندگی اسلامی و مهدوی، فقط یک راه نیست، یک فرهنگ است، یک تمدن است. تمدن نوینی که در همه شئون زندگی، خودش را نشان می‌دهد. از سبک زندگی حضرت رسول تا امام عسکری علیهم‌السلام به عنوان اسوه‌های کامل، این سبک زندگی، خودش را در همه حالات نشان می‌دهد. پرونده زندگی مهدوی این شماره در بردارنده مطالبی نظیر طرق تقویت اراده برای منتظران ظهور و نیز مباحث مربوط به مد و مدگرایی و تاثیر آن در زندگی منتظرانه، خواهد بود.

بیعت و تقویت اراده منتظران
دلنوشته
گفتگو درباره مد و پوشش
ترجمه مقاله، تنهایی امام زمان علیه‌السلام

پرونده سوم: میثاق واژه‌ها


دنیای ادبیات، دنیای تفاوت است. دنیای یافتن نقاط دید متفاوت. پرونده ادبیات این شماره، سعی می‌کند تا نقاط دید متفاوتی نسبت به ادبیات مهدویت پیدا کند و تجربه‌های جدیدی را آغاز کند. این تجربه جدید، در قالب داستان ، شعر و نقد شعر تقدیم می‌شود.

شعر مهدوی
نقد شعر
داستان شرط امانت

پرونده چهارم: غرب و غربت مهدویت


اولین مرحله رفع مشکل، شناخت مشکل است. تا زمانی که کسی، به وجود مشکل اقرار نکند، راهی برای حل آن به دست نخواهد آورد و اولین مرحله رسیدن به پیروزی، شناخت دشمن است. برای جلوگیری از نفوذ دشمن، باید راه‌های نفوذش را شناخت. دشمن شناسی، یک وظیفه مهم در سبک زندگی ماست، در راه زندگی ماست. در پرونده غرب شناسی این شماره، از شناخت فرقه‌های انحرافی و مدعی مهدویت آغاز و سینما و تلویزیون غرب را مورد تحلیل و بررسی قرار خواهیم داد و به نقاط تاریک و روشن آن اشاره خواهیم کرد.

نهم ربیع با طعم تشیع لندنی
ملکوت در قاب تصویر
رستگاری از طریق گناه
نقد فیلم ـ نبرد فرشتگان
دریافت فایل pdf امان 54 پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1395/4/1 10:14

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
02188998601
تهران، خیابان انقلاب، تقاطع قدس و ایتالیا، پلاک 98
پیامک
30001366